Kullanım Koşulları

kilicbeyi.com adresine girmeniz ile bu internet sitesinde bulunan herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki belirtilen kullanım koşulları kabul ettiğiniz anlamını taşımaktadır. Firmamız tarafından oluşturulan sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya bazı sebepler sonucunda işlemlerin kesintiye uğraması, silinme, hata, ihmal, kayıp ve işlemin ya da iletişimin gecikmesi, işletim hatası, hırsızlık, bilgisayar virüsü, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi gibi hususlarda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu internet sitesi üzerinde sitenin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine referans veya bağlantı içeriği bulunabilir. Bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan site sorumlu bulunmamaktadır.

Hukuki ve Cezai Sorumluluklar

İnternet sitemiz genel görünümü, dizaynı ve internet sitesindeki bilgiler, diğer markalar, alan adı, logo, yazılı, grafik veya elektronik makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, satış sistemi, iş metodu, iş modeli de dahil tüm materyaller ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde yer alan hiçbir bilgi ve izin alınmadan veya kaynak gösterilmeden kod ve yazılım da dahil olmak üzere kopyalanamaz, çoğaltılamaz başka bir dile çevrilmez ve değiştirilemez. Hatta yayınlanamaz. Başka bir bilgisayara yüklenemez, iletilemez, postalanamaz ve dağıtılamaz. İnternet sitesinin tamamı veya bir bölümü farklı bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Bu tür hareketler hukuki ve cezai sorumluluklara neden olmaktadır.

Kilicbeyi.com

kilicbeyi.com adresi üzerinden bıçak ve diğer kesici aletler hakkında bilgi alabilir, hakiki bıçak ve diğer ürünler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. kilicbeyi.com online adresi üzerinden dilediği zaman yasal içerikler güncellemesi yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her gelişinde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye eder.